Araç Klima Temizliği
Araç Klima Temizliği

Araç Klima Temizliği

Yocar Kalitesiyle

Detaylı Klima Temizliği
 

Gün içerisinde bolca vakit geçirilen araçlarımızın temizliği oldukça önemlidir. Her gün klimada biriken toz ve bakteriler aracın içerisine kıyafet ve ayakkabılar ile getirilen bakteriler şoför ve yolcuların soluduğu havaya karışmaktadır ve buda  içerisinde herkesin sağlığını olumsuz olarak etkileyebilir. Aracınız için Klima Temizliği de yaptırmalı bu bakterilerden aracınızı arındırabilirsiniz. Aracınızın dışını da oldukça titiz bir şekilde boyaya zarar vermeden temizlemekteyiz. Temizleme işleminde profesyonel aletler kullanırken, en hızlı şekilde aracınızı detaylı bir şekilde temizleriz. Yocar olarak aracınızın içini tüm aksamlarıyla birlikte detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında profesyonel bir ekip tarafından yapılan detaylı temizlik hizmeti ile aracındaki klimaların ve klima hortumlarının tüm yüzeyleri temizlenmektedir. Her gün klimada biriken toz ve bakteriler aracın içerisine kıyafet ve ayakkabılar ile getirilen bakterler şöför ve yolcuların soluduğu havaya karışmaktadır.  Bu durumlarda farklı hastalıklarla karşılaşabiliyoruz bu tür hastalıklardan kurtulmak için Yocar 'ın klima temizliği hizmetinden yararlanabilirsiniz!

Araç Klima Sistemi ve Temizliğin Önemi

Klima Sisteminin Temizlenmesi: Klima sistemi, zamanla bakteri, mantar ve küf gibi mikroorganizmaların üremesi için ideal bir ortam olabilir. Bu durum, araç içinde kötü koku, alerjik reaksiyonlar ve solunum problemlerine neden olabilir. Bu nedenle, klima sisteminin düzenli olarak temizlenmesi son derece önem arz eder.

 
Temiz Klima ile Sağlıklı Yolculuk

Yocar olarak klima temizleme işleminden sonra artık seyahatleriniz daha temiz ve hijyenik olacaktır, temiz klima sayesinde hastalıklardan ve bakterilerden uzak durmuş olursunuz.

 

Klima Temizliği İle Sağlığınızı Koruyun
Yılların vermiş olduğu tecrübe ile aracınızında bulunan klimaların ve klima hortumlarının tüm iç yapısını en küçük detaylara kadar temizliyoruz. Klimalarınızın detaylı temizlik hizmeti ile size sağlıklı bir yolculuk imkanı sunuyoruz.

Araç Klima Detaylı Temizlik Uygulaması

Aracınızı Yocar'a teslim edin, tıpkı ilk günkü gibi tertemiz teslim alın.

Araç klima temizleme hizmeti için 0216 688 87 87 numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz

 

  • Boya Korumada Dünya Teknoljisi
  • Williams Pasta Cila Hizmetinde Dünya Teknoljisi
  • Williams Klima Temizliği Hizmeti
  • Detaylı İç Temizlik Hizmetinde Dünya Teknoljisi
  • Williams Pasta Cila Hizmetinde Dünya Teknolojisi
  • Deri Ve Vilin Korumada Dünya Teknolojisi
Paketlerimizi İnceleyin > >
Teklif İçin Bizimle iletişime geçin

 

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?