İç-Dış Detaylı Araba Temizliği | Yocar
İç-Dış Detaylı Temizlik

İç-Dış Detaylı Temizlik

İç-Dış Detaylı Araba Temizliği

Yocar Kalitesiyle

Detaylı Temizlik Hizmeti

Gün içerisinde bolca vakit geçirilen araçlarımızın temizliği oldukça önemlidir. Seyir halinde veya araçlarımız park halindeyken doğal olarak kirlenebilmektedir. Özellikle aracımızın içerisinde çok fazla toz ve bakteriler birikmektedir. Bu toz ve bakteriler aracın içerisinde herkesin sağlığını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Sürücülerin veya yolcuların sağlığı açısından özellikle aracınızın içinin detaylı temizlikten geçmesini öneririz. Yocar olarak aracınızın içini tüm aksamlarıyla birlikte detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında profesyonel bir ekip tarafından yapılan detaylı temizlik hizmeti ile Aracın İç Döşemeleri, Koltuk Döşemeleri, Tavan ve Ön Panel olmak üzere tüm yüzeyleri temizlenmektedir. Bunlara ek olarak dilerseniz klima temizliği de yapılmaktadır. Her gün klimada biriken toz ve bakteriler aracın içerisine kıyafet ve ayakkabılar ile getirilen bakterler şöför ve yolcuların soluduğu havaya karışmaktadır. Aracınız için Klima Temizliği de yaptırmalı bu bakterilerden aracınızı arındırabilirsiniz. Aracınızın dışını da oldukça titiz bir şekilde boyaya zarar vermeden temizlemekteyiz. Temizleme işleminde profesyonel aletler kullanırken, en hızlı şekilde aracınızı detaylı bir şekilde temizleriz.

Araç İç-Dış Detaylı Temizlik Uygulamamız

Yocar olarak uzman kadromuz ile uyguladığımız Araç İç-Dış Detaylı Temizlik uygulamasında son teknoloji ve kaliteli ürünler kullanmaktayız. Profesyonel bir şekilde yapılan detaylı temizlikte Aracın İç Döşemeleri, Koltuk Döşemeleri, Tavan ve Ön Panel olmak üzere aracınızı kapsamlı bir şekilde temizliyoruz.

İç-Dış Temizlik İle Aracınız İlk Günkü Gibi Temiz Olsun

Yocar olarak aracınızı teslim ettiğiniz gün yeni gibi tertemiz olarak sizlere teslim ediyoruz. Kaliteli ürünler ve uzman kadromuz ile aracınızı kir ve lekelerden arındırıyor, İç ve Dış olmak üzere kapsamlı bir temizlik sağlıyoruz. Temizlik işlemlerimizde ise aracınızın dokusuna hiçbir zarar vermiyoruz.

Profesyonel Araç İç-Dış Detaylı Temizlik

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile aracınızın dışında bulunan bölgelerin tamamı ve içinde kilit deliklerinden gaz pedallarına kadar aracınızın tüm iç yapısını en küçük detaylara kadar temizliyoruz. Araç içi detaylı temizlik  hizmeti ile size sağlıklı bir yolculuk imkanı sunuyoruz.

Araç İç-Dış Detaylı Temizlik Uygulaması

Görüntüleri

Aracınızı Yocar'a teslim edin, tıpkı ilk günkü gibi tertemiz teslim alın.

Seramik kaplama hizmeti için 0216 688 87 87 numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz

  • Boya Korumada Dünya Teknoljisi
  • Williams Pasta Cila Hizmetinde Dünya Teknoljisi
  • Williams Klima Temizliği Hizmeti
  • Detaylı İç Temizlik Hizmetinde Dünya Teknoljisi
  • Williams Pasta Cila Hizmetinde Dünya Teknolojisi
  • Deri Ve Vilin Korumada Dünya Teknolojisi
Paketlerimizi İnceleyin > >
Teklif İçin Bizimle iletişime geçin

 

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?